Linda Rama dhe Ermal Meta bien “Në kurthin e Piter Panit”

17:53 | 05/06/201817:530

Super spektakli “Në kurthin e Piter Panit është përmbyllur me dy të ftuar specialë, Linda Ramën dhe Ermal Metën. Fëmijët, protagonistë të këtij spektakli, kanë rrëmuar në jetën personale të dy personazheve, duke nxjerrë në pah shumë të fshehta të tyre. Linda Rama ka rrëfyer anën njerëzore të bashkëshortit të saj kryeministrit, Edi Rama. Ndërsa Ermal Meta, përveç muzikës, ka folur edhe rreth dashurisë e familjes. /abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono