Leshaj në Shkodër: Vëmendje maksimale dhe garanci qytetarëve

18:16 | 03/04/2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte sërish në Shkodër sot, në një vizitë të tretë që prej të shtunës së kaluar  kur u ekzekutuan dy vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj pas takimit bliz në Prefekturë, u tha gazetarëve të Shkodrës se vizita e tij më e fundit lidhej me faktin se ai personalisht dhe qeveria po i jep vëmendje maksimale Shkodrës, për t’i dhënë garanci qytetarëve. Lleshaj i shoqëruar nga  Drejtori i Përgjithshëm të Policisë Ardi Veliu shkoi në Shkodër pasdite e kësaj të mërkure dhe për afro dy orë zhvilloi një takim me drejtues të policisë. Në këtë takim ishte edhe prefekti i ri i qarkut Shkodër, Valdrin Pjetri./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono