Lëkundje tërmeti në Greqi

09:13 | 14/01/2018

Lëkundje tërmeti janë ndjerë këtë të diel, rreth orës orën 5:41 në mëngjes në shtetin helen.

Sipas Institutit Sizmiologjik , epiqendra e tërmetit  ka qenë në zonën  e midis ishullit të Kretës dhe Karpathos.

Tërmeti u ndje në Karpathos dhe Lindjen të Kretës, por kjo nuk shkaktoi asnjë dëm  material apo të lënduar në njerëz./tvklan.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono