Largimi i Bledi Shkëmbit, mesazhe nga Kallaku dhe Hoxha

20:39 | 15/12/201920:390

Rustem Hoxha dhe Sherif Kallaku nuk kanë harruar të falënderojnë ish-trajnerin e tyre, Bledi Shkëmbi. Në rrjetet e tyre sociale, dy futbollistët e Teutës kishin nga një mesazh për teknikun Shkëmbi.

Fillimisht, ishte Hoxha ai që shprehu falënderimet e tij kundrejt ish-trajnerit, duke shkruar: ” E ndjej veten me fat qe punova me një trajner dhe person si ti, më mësove shumë gjëra, të uroj Suksese kudo. FALEMINDERIT!”

Ndërsa mesfushori Sherif Kallaku, shkroi: ” Ishte një nder dhe kënaqësi që pata fatin të punoja me një trajner si ty! Të uroj suksese në karrierë, mister!” Kallakut i është përgjigjur dhe vetë Bledi Shkëmbi, i cili komentoi: ” Edhe për mua ishte kënaqësi Kallaku. Të uroj shumë suksese”./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono