Lajme të mira për Kombëtaren, Ajeti e Mavraj pritet të luajnë

22:34 | 14/09/201822:340

Kombëtarja shqiptare pritet ta ketë mbrojtjen më të stabilizuar në ndeshjet e ardhshme të Ligës së Kombeve. Dy prej lojtarëve kryesorë, Ajeti dhe Mavraj do të kenë më shumë mundësi për të luajtur në skuadrat e tyre të reja./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono