Kush ishte Fadil Vokrri, legjenda e futbollit që ndërroi jetë papritur

15:45 | 09/06/2018

Humbja e papritur e legjendës Fadil Vokrri ka qenë një lajm tronditës jo vetëm për futbollin kosovar. Po kush është Fadil Vokrri, si filloi karrirera e tij,  futbollist në vitet ‘80, roli i tij që Kosova u pranua nga FIFA dhe UEFA. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono