Kurth zyrtarit të klubit, e zhveshin dhe ia publikojnë fotot në qytet

11:23 | 14/12/201911:230

Personazhe VIP apo edhe persona me poste të rëndësishme shpesh bien pre e mashtrimeve në internet. Rasti i fundit vjen nga Brazili, ku drejtori për komunikacionin i klubit të Cruzeiros ka rënë në ‘grackë’.

Valdir Barbosa ra pjesë e një mashtrimi gjatë një bisede në rrejtet sociale. Drejtori i Cruzeiros u mashtrua gjatë bisedës, ku i kërkohej që ai të dërgonte pjesët intime të trupit.

Barbosa nuk ngurroi t’i dërgonte dhe tashmë nuk ka më kthim mbrapa. Sikur të mos mjaftonte kjo, biseda dhe fotot e tij tashmë gjenden në shtyllat dhe muret pranë zyrave të klubit brazilian. Një makth i vërtetë për drejtori dhe Cruzeiron. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono