Kur Beyonce bëhet xheloze! (Video)

20:45 | 06/06/201920:450

Kur Beyonce bëhet xheloze! Video më poshtë është bëri virale, pasi reagimi i këngëtares është shumë i ftohtë. Ishte duke parë ndeshjen e tretë e vlefshme për finalen e NBA-së, kur ajo kapet nga kamerat në një moment të sikletshëm.  Duket reagimin aspak të mirë të këngëtares e ka shkaktuar që gruaja Nicole Curran, gruaja e pronarit të “Golden State Warriors”,  Joe Lacob. Ajo duket se po bënte një bisedë të këndshëm më reperin Jay Z. Por kjo bisedë kaq i përzemërt e ka mërzitur shumë divën e muzikës, e cila lëviz nga vendi krejt e nervozuar./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono