Kupa e Botës në ABC News, fillon nga 11 Qershori “Ruleta Ruse”

13:29 | 11/06/201813:290

Na ndajnë vetëm pak ditë, por Kupa e Botës fillon më shpejt në ABC News.

Duke filluar nga kjo e hënë starton “Ruleta Ruse”, një emision dedikuar plotësisht kompeticionit më të rëndësishëm futbollistik.

Emisioni më i ri sportiv në ABC News fillon sot në orën 19:00.

“Ruleta Ruse” do të sjellë për shikuesit momentet më pikante, të ftuar të ndryshëm si dhe parashikime rreth lojës më tërheqëse në botë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono