Kultivonin kanabis afër Syrit të Kaltër, pranga 4 personave

11:00 | 29/09/201911:000

Policia e Sarandës ka arrestuar 4 persona për kultivim të bimëve narkotike. mësohet s enë pranga kanë rënë shtetasit me iniciale: R.B., 31 vjeç, banues në Çlirim, L.R., 46 vjeç, banues në Bistricë, F.P., 30 vjeç, banues në Çlirim dhe B.H., 30 vjeç, banues në Shijan.

Nga hetimet e kryera ka rezultuar se këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin dyshohet se kanë kultivuar bimë narkotike kanabis sativa pranë Bistricës, në afërsi të Syrit të Kaltër. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F




Kontakt

Telefono