Kukësi përforcon mbrojtjen

18:47 | 12/01/2018

Kukësi prezantoi të hënën një tjetër përforcim të merkatos së dimrit. Ai është kroati Filip Zderiç.
Mbrojtësi 26-vjeçar është aktivizuar në kampionatin kroat, lituanez, boshnjak dhe rumun.

Zderiç i shtohet gjeorgjianit Irakli Xharia dhe Donjet Shkodrës. Kukësi ndodhet në Antalia për fazën përgatitore ku ka fituar edhe dy ndeshje miqësore me Kajserisporin dhe Bursasportin.
Të shtunën do të zhvillojë një tjetër sfidë me Fenerbahçen./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono