Kujt i shërben dorëheqja e Saimir Tahirit?

15:23 | 05/05/2018

Dorëzimi i mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri, rindezi politikën javën që lamë pas. Kujt i shërben akti i papritur i ish ministrit të brendshëm në hetim për narkotrafik? Kjo është pyetja që ngre Mimoza Kociu tek Politika në ABC News. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono