Kryeministri Rama anullon pjesëmarrjen në diplomimin e oficerëve të policisë kriminale

11:30 | 21/10/201911:300

Kryeministri Rama ka anuluar pjesëmarrjen në diplomimin e Oficerëve te rinj të Policisë Kriminale dhe Patrullës.

Prej orës 09:00 Rama po zhvillon mbledhje me kryesinë e Partisë Socialiste. Në këtë takim Rama së bashku me Taulant Ballën, Gramoz Rucin, dhe Damian Gjiknurin, është duke u diskutuar për reformën zgjedhore dhe zgjedhjet brenda Partisë socialiste të cilat do të mbahen në datën 19 nëntor.

Gjithashtu gjatë këtij takimi do të zgjidhen 61 kryetarët e rinj të degëve të PS në nivel bashkiak./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono