Kryebashkiaku në ikje, Kapllanaj: Kam bërë punë që as i imagjinoja

16:45 | 13/08/201916:450

Bashkia e Mallakastrës nën drejtimin e Agron Kapllanaj, zhvilloi mbledhjen e fundit të saj. Në të u fol për punën e bërë gjatë periudhës 4 vjeçare nga 2015 deri 2019. Kryebashkiaku në ikje falënderoi punonjësit e administratës se bashkisë për kontributin e tyre dhe tha se gjatë këtyre viteve kanë bërë gjëra që sipas tij as vetë nuk i imagjinonte. Po ketë të martë u bë konstituimi i këshillit të ri bashkiak si dhe marrja e detyrës nga kryetari i dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit, Qerim Ismaili./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono