Krimi, politika dhe diplomatët mes Ramës e Bashës

15:41 | 18/11/2017

Edi Rama dhe Lulzim Basha janë përplasur sërish me akuzat për lidhjet e krimit me politikën. Përse Lulzim Basha mendon se paratë e drogës po investohen në ekonomi dhe cili është roli i diplomatëve që takojnë edhe Ramën edhe Bashën?/abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.


Kontakt

Telefono