Kosovë, rrëfimi i dëshmitarit të mbrojtur

11:02 | 13/01/2018

Në Kosovë po bën bujë një rrëfim i një dëshmitari të mbrojtur të Prokurorisë Speciale mbi krimet e pasluftës në Kosovë. Ai është Shkumbin Mehmeti që në një intervistë për Klan Kosova ka pranuar se ishte pjesëtar i një grupi që ka kryer edhe vrasje politike për qëllime të themeluesve të tij./abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono