Konflikt mes të rinjve, plagoset me thikë 25-vjeçari

10:29 | 22/07/2018

Një 25-vjeçar nga Bilishti ka mbetur i plagosur rëndë me thikë para derës së shtëpisë. Emiljano Muçi është gjetur nga familjarët në gjendje të rëndë shëndetësore mesnatën e së shtunës dhe më pas është dërguar në spitalin e Korçës.

Policia ka marre në pyetje 25-vjeçarin, i cili dyshohet se është konfliktuar me disa të rinj në një prej lokaleve të Bilishtit. Më pas, grupi i të rinjve e ka ndjekur Mucin dhe e kanë sulmuar para banesës me thika dhe mjete të forta. Policia tha se plagosja e të riut kishte ndodhur pas një konflikti të çastit me autorët, të cilët ende janë të lirë. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono