Kolona zanore e “Charlie’s Angels”

10:28 | 14/09/201910:280

Të treja konsiderohen ndër zërat më të bukur të muzikës, duke mbledhur pas vetes qindra miliona fansa në mbarë botën. Imagjinoni suksesin që do të ketë kënga e përbashkët e Ariana Grandes, Miley Cyrus dhe Lana del Reit, e sapodalë në treg.

“Don’t call me Angel”, “Mos më quaj Engjëll” titullohet prurja e fundit e treshes së vajzave, një këngë që do të jetë kolona zanore e sagës së njohur, “Engjëjt e Çarlit”.

Filmi aksion vjen këtë herë me 3 aktore të reja, Kristen Stjuart, Naomi Skot dhe Ela Balinska. Ishte e rëndësishme për ne të riktheheshim me një zë të fortë në këngën zyrtare, në fillim as që e kishim menduar që do të krijonim këtë treshe të mrekullueshme, tha regjisorja e filmit Elizabet Benks.

Engjëjt e Çarlit pritet të shfaqet në kinematë amerikane më 21 nëntor të këtij viti.

Tv Klan

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono