Kokëdhima: Zhgënjim që PS ra në duart e një mafie

20:29 | 13/02/2018

Sipas kryetarit të partisë “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima, zhgënjimi i tij më i madh është që Partia Socialiste ka rënë në duart e një mafie e cila ka braktisur dhe kauzat e saj.
Këtë, Kokëdhima e tha gjatë emisionit Provokacija të Mustafa Nanos në ABC News.

“Zhgënjimi im është shumë i madh përsa i përket PS është që ra në duart e një mafie ordinere dhe braktisi të gjitha kauzat”, tha Kokëdhima.

Më tej, Kokëdhima shtoi se gjykon politikat e qeverisje së Edi Ramës sepse nuk ka çështje personale me të.

“Unë gjykoj politikat e qeverisjes. Unë nuk jam këtu për çështje personale me Edi Ramën”, u shpreh kryetari i “Zgjidhjes”./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono