Kokainë dhe shiringa në lokal, policia kontroll bizneseve

10:31 | 03/04/201910:310

74 doza kokainë dhe plot shiringa zbuloi policia në një lokal në qendër të Korçës. Pronari i tij, nje 33- vjeçar u shpall në kërkim, ndërsa policia ka bërë kontrolle në shumë biznese e automjete të këtij qyteti.

Edhe në Pogradec, u arrestua një shpërndarës droge, i cili mbante doza kokaine dhe kanabis në motor dhe i dërgonte porositë sa herë i kërkonin. Ai u kap në rrugën Pogradec -Tushemisht. Forcat e policisë në dy këto qytete vazhdojnë operacionin kundër shpërndarësve të drogës./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono