Klopp i sinqertë: Nuk meritonim më shumë se një pikë!

20:36 | 20/10/201920:360

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur shumë i zhgënjyer me paraqitjen e lojtarëve të tij në barazimin 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”. Tekniku gjerman foli menjëherë pas përfundimit të takimit, duke thënë:

“Një pikë, më mirë se asnjë pikë. Normalisht, duhet të luanim shumë më mirë seç bëmë sot. Gjithsesi, e pranojmë këtë rezultat dhe ecim përpara. Të jem i sinqertë, nuk meritonim më shumë se kaq. United është një ekip i fortë, gjithmonë të krijon probleme, pavarësisht situatës ku ndodhen.

Në Old Trafford është gjithmonë vështirë të luash. Jami zhgënjyer vetëm nga paraqitja që bëmë sot, megjithatë, shohim përpara”, përfundoi strategu gjerman./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono