Kida: Vera për mua është gjumë dhe koncerte

20:30 | 21/07/201920:300

Kamera e Edicionit Veror në Dhërmi jo vetën që sjell vende piktoreske, persona që punojnë dhe u shërbejnë vizitorëve, por edhe personazhe publikë. Këtë herë gazetarët e ABC News kanë marrë në intervistë këngëtaren Kida e cila ka qenë në një nga lokalet duke mbajtur një performancë.

Ajo tha se është shumë e angazhuar gjatë verës, por koncertet që po mban i japin shumë kënaqësi.

“Më japin emocion shumë të madhe dhe e kaloj me shumë qejf dhe pa lodhje. Rruga është pak e lodhshme, por në përgjithësi kënaqem shumë”, tha Kida. 

Por si e kalon Kida verën?

“Vera është vetëm gjumë dhe koncerte”, tha ajo. E ndërsa ka një agjendën e ngarkuar Kida ka treguar se bën fitnes për të mbajtur trupin në formë.

“Bëj fitnes dhe nuk e ndërpres vetëm nëse kam ndonjë punë ose kam diçka që ma ndërpret. Mundohem që gjatë periudhës së dimrit të ushtrohem më shumë”, tha Kida. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono