Këta janë 10 njerëzit më të kërkuar në Google për vitin 2019

11:59 | 04/01/202011:590

Revista prestigjioze Forbes ka publikuar listës e 10 personazheve VIP më të kërkuar në motorin e kërkimit Google të vitit që sapo lamë pas.

Pjesë e listës janë emra të njohur të cilët gjatë 2019-ës kanë shkaktuar bujë të madhe mediatike për shkak të skandaleve apo ngjarjeve që kanë marrë vëmendjen e publikut online./abcnews.al

RENDITJA:

1) Antonio Brown

 

2) Jussie Smollett

 

3) James Charles

 

 

4) Kevin Hart

 

5) R. Kelly

 

6) 21 Savage

 

 

7) Lori Loughlin

 

 

8) Jordyn Woods

 

9) Bryce Harper

 

 

10) Robert Kraft

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono