Keni plane për të dielën? Mësoni më parë si pritet të jetë moti

07:53 | 15/12/201907:530

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranesira të pakta, mbizoterojne deri në mesditë,  situatë e cila vijon edhe gjatë pasdites në vendin tonë. Por orët e mbrëmjes sjellin shtum të vranësirave në zonat përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes por rriten në mesditë duke u luhatur nga -1°C deri në 17°C.

Era do fryjë lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtësi mbi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono