“Kënaqësi që punuam bashkë”, lojtarët bardheblu nuk e harrojnë Memën

19:54 | 25/10/201919:540

Tre lojtarë kanë reaguar pas largimit të Ardian Memës nga pankina e Tiranës. 47-vjeçari qëndroi një vit te bardheblutë (tetorin e kaluar mori drejtimin e ekipit), ndërsa vendin e tij e ka zënë Julian Ahmataj.

Eni Imami, Edon Hasani dhe Dorian Kërçiku nuk i kursyen fjalët e mira për ish-trajnerin. “Profesor, ishte kënaqësi që punuam bashkë për një vit, faleminderit për gjithçka! Suksese dhe faleminderit edhe njëherë“, shkruan Imami.

Postimi i Imamit

Edhe mesfushori shkodran ka fjalë të mira për Memën, të cilit i uron suksese në vazhdim. “Profesor Ardi, kënaqësi të punonim bashkë. Zoti ta bëftë mbarë, suksese dhe mirënjohje për ty“, shkruan Edon Hasani.

 

 

Postimi i Hasanit
Postimi i Kërçikut

Korit të falënderimeve i është bashkuar edhe Kërçiku. “Profesor Ardi, faleminderit për gjithçka që na mësove dhe ato që i dhe Tironës. Zoti ta bëftë mbarë“, komenton mbrojtësi i krahut të djathtë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono