Karamelo nga Korça: Vendimi për Tahiri inkurajues, por aspak ndëshkues

13:23 | 21/09/201913:230

Deputeti i opozitës parlamentare Ligoraq Karamelo ka komentuar nga Korça vendimin e gjykatës për ish ministrin e Brendshëm Sajmir Tahiri. Sipas tij dënimi për Tahirin ishte inkurajues, por aspak ndëshkues. Karamelo thotë se në vendim ka mospërputhje mes akuzave të ngritura nga prokuroria dhe konkluzionit të gjykatës. /ABC news Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono