Kapet hajduti serial në Vlorë

13:39 | 20/08/2018

Një hajdut serial është arrestuar nga policia e Vlorës.

Vasil Papa, 19 vjeç, u ndalua të dielën e 19 Gushtit dhe gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij iu gjetën 3 kaçavida dhe dy pasqyra automjetesh.

Pas verifikimeve u zbulua se ai i kishte vjedhur pasqyrat nga një automjet tip Benz.

Ndërkohë nga hetimet e kryera për Papën rezultoi se ai është gjithashtu autor i katër vjedhjeve të tjera në qytetin bregdetar të Vlorës.


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono