Kapen 60 kg kanabis në Vlorë, në pranga dy vëllezër

19:27 | 14/11/201919:270

Rreth 50 kg kanabis janë kapur nga antidroga në Vlorë, gjatë një aksioni antikanabis mbrëmjen e sotme në këtë qytet.

Gazetari i ABC News Elton Nika raporton se rreth një orë më parë janë ndaluar dy vëllezër.

Droga u gjet në një banesë dy katëshe në afërsi të Orikumit. /acbnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono