Kajmaku i përgjigjet PD: Kam punuar me emër tjetër, nuk jam i dënuar

17:31 | 27/08/201917:310

Deklaratave të sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Agim Kajmaku iu përgjigj duke publikuar pasaportën e tij, me vulat e hyrje-daljeve nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës.

“Tellalli i PD u mor me mua prape sot, po ska problem se e verteta vonon po nuk harron. Une paskam urdher arresti ne Greqi dhe hykam e dilkam sa here dua! Ja ku e kam qe kam hyre e kam dale nga Greqia para se te dilte emri kandidat”, shkruan Kajmaku në rrjetet sociale.

Kryebashkiaku i Vorës vijon më tej se, as është arrestuar e as dënuar në Greqi, por ka punuar me emër tjetër si të gjithë shqiptarët.

“Po te isha ne kerkim s’do hyja dhe dilja sipas qefit! Shume shpejt do gjejne nje babale tjeter se babale mua s’me bejne dot”, shkruan ndër të tjera Agim Kajmaku, në reagimin e tij./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono