Ka video, kush është kryebashkiaku socialist i filmuar duke thithur “mall”?

15:37 | 07/11/201915:370

Deputeti Lefter Maliqi ditën e sotme ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për lidhje me botën e krimit.

Maliqi ironizon duke thënë se shpreh keqardhje se kryeministri është i sëmurë dhe nuk heq dorë nga lidhjet me kriminelët.

“Më vjen keq që ky kryeministër i sëmurë nuk heq dorë për tu takuar me kriminelë. E mbushi parlamentin me kriminelë. Kemi kryebashkiakë kriminelë. Dy ikën. I treti është i Vaut të Dejës. I katërti po jua them ju, një pjesë e medias e dinë. Do të dalë shpejt, nëse nuk del ka ndërhyrje. Është i tillë që thith mall, kryertar bashkie në Shqipërinë e mesme dhe të jugut, heroinë. E di se e kam burim të sigurt.Ky ka vetëm një meritë, mashtrimin”u shpreh Maliqi.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono