Julian Deda në Thumb: Ja njolla e errët në karrierën time

18:29 | 01/12/2018

Julian Deda rrëfen në studion e “Thumb” disa të pathëna nga historia e SHBLSH-ave dhe cili ka qenë  programi i humorit që e konsideron si njollë në karrierën e tij?

Julian Deda këtë të shtunë ka qenë i ftuari i dytë në emisionin “Thumb”. Aktori i njohur ka folur për periudhën më të suksesshme të karrierës së tij, por edhe atë më të errëtën, kohët kur u zhvendosën nga Top Channel drejt Vizion Plusit e tashmë me Duplex-in në Tv Klan.

“Vjen një ditë në jetë që o duhet ndryshuar gruaja o shtëpia, në vendosëm të ndryshojmë shtëpi”– u shpreh aktori.

Por cili ka qenë programi i humorit që e konsideron si njollë në karrierën e tij?

”Çdo projekt ka ditët e errëta. Të Apartamentit 2xl asnjë ditë e errët, por të “Grand Hotelit” po. Kur bëmë një format tjetër. Ishte një njollë e erret në karrierë, në grafik. Për fat të mirë e kuptuam dhe e mbyllëm shumë shpejt”– është shprehur Juli. /abcnews.al


<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/mNL6MENmzxE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono