Jorida Tabaku zbulon gjininë e bebes

Edhe pse nën ethet e protestë së opozitës, ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka gjetur kohën për të qenë në studion “ABC News”, ku ka konfirmuar lajmin e ëmbël. Gazetarja Mirela Milori i tha se ajo është nënë e dy vajzave dhe se pret një fëmijë të tretë. Jorida u shpreh se është pritje të … Vazhdoni me leximin e Jorida Tabaku zbulon gjininë e bebes