Jorida Tabaku për ekonominë shqiptare në “sytë” e DASH

17:15 | 05/08/2018

Ekonomia shqiptare në vlerësimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, kthimi në vëmendje i debatit për ligjin e lojreva të fatit, por edhe ligji për Teatrin Kombëtar ishin ndër çëshjet e trajtuara nga demokratja Jorida Tabaku gjatë një interviste për ABC News./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono