Joni Peçi hap dyert e dyqanit të tij në kryeqytet

17:49 | 21/09/201817:490

Stilisti i njohur shqiptar ka hapur dyert e dyqanit të tij përmes një ceremonie të veçantë. Sigurisht veshjet e tij janë nga më të preferuarat nga Vipat, kështu që emra të njohur nga fusha e artit, kulturës, modës por pse jo edhe nga politika e biznesi, morën pjesë në inagurimin e “Joni Peçi Store”./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono