Jo vetëm Ljungberg për stolin, Arsenal tundohet nga një tjetër “ish”

16:31 | 15/11/201916:310

Arsenali po kalon një moment të vështirë dhe Unai Emery pret shkarkimin nga momenti në moment. Ekipi po shfaqet i brishtë në fushën e lojës dhe ka humbur dhe cilësinë kryesore të këtyre viteve: futbollin e bukur.

“Topçinjtë” renditen në vend të gjashtë me 17 pikë dhe vendi i katërt që të kualifikon në Champions League është 8 pikë larg. Jose Mourinho dhe Freddie Ljungberg përfliten për pasuesin e Emery, teksa po fiton pikë edhe një emër tjetër.

Vieira gjatë kohës që luante me Arsenalin

Mediat angleze raportojnë se Patrick Vieira është kandidat për stolin e Arsenalit. Francezi, i cili ka qenë kapiten i ekipit londinez, u aktivizua për 9 sezone me Gunners, teksa për momentin drejton ekipin francez të Nice. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono