Jennifer Lopez fillon xhirimet për filmin e saj më te ri

11:55 | 09/11/201911:550

Filmi i saj i fundit Hustlers solli fitime marramëndëse dhe ka fituar vlerësime pozitive nga kritikët.

Jennifer Lopez u rikthye përsëri në punë për të xhiruar për filmin e saj më të ri  një komedi romantike, Marry Me, në New York City të premten.

Krijuesja e hitit “On The Floor”, tashmë 50 vjeç, dukej e mahnitëse ndërsa shfaqte trupin saj të tonifikuar me një fustan të kuq .

Skenari është i bazuar në romanin  me të njëjtin emër nga Bobby Crosby për një këngëtare pop, bota e së cilës përmbyset pasi ajo mëson se i dashuri i saj rroker  ka qenë duke e mashtruar atë, vetëm disa momente para se  ata të vendosin të martohen .

Jennifer zgjedh një person të rastit nga publiku për t’u “martuar” teksa realizonte xhirimet për filmin./abcnews.al

Burri me fat është mësues i matematikës  Owen, i cili mban  një shënim duke lexuar ‘Martohu me mua’.

Filmi është një rikthim hitin e këngëtares If You Have My Love.

Ndërkohë, në një dokumentar të ri 17-minutësh, Jennifer po qante nga lumturia për vlerësimin e kritikëve për filmin e saj Hustlers./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono