“Je 10-ta më e mirë pas Devi Mukës”, elozhe për Edon Hasanin!

15:40 | 20/10/201915:400

Klodian Duro ka qenë një nga lojtarët më të mirë të Tiranës, ndërkohë që tanimë ushtron profesionin e trajneri. Ka provuar të drejtojë Kukësin, Kamzën dhe Luftëtarin përkohësisht dhe normalisht pret ndonjë ofertë të vijojë karrierën në fushën e trajningut.

Gjatë kohës që drejtoi Kukësin ai  u lidh goxha me mesfushorin Edon Hasani, i cili ishte një nga ata që e ndihmuan shumë skuadrën verilindore të fitoren për herë të parë një trofe, Kupën e Shqipërisë në vitin 2016.

Duro së fundmi ka lënë edhe një koment në foton e shkodranit, që tashmë është pjesë e Tiranës. Hasani mori numrin “10” te Tirana vjet, ndërkohë që ish-mesfushori nga Elbasani i shkruan: “Numri ’10’ më i mirë te Tirana pas Devi Mukës’.

Komentet në foton e Edon Hasanit


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono