Ishin njohur në Instagram, arrestohet 18 vjeçari që abuzoi me të miturën

20:33 | 20/01/202020:330

Një adoleshente dhe prindërit e saj kanë denoncuar në Policinë e Durrësit një 18-vjeçar me akuzën e abuzimit seksual.

I riu është arrestuar, por nuk e ka pranuar akuzën.

Vajza do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për t’u vërtetuar ose jo akuza e përdhunimit.

Burime pranë bluve të Durrësit kanë bërë të ditur se dy të rinjtë ishin njohur përmes instagramit, dhe kanë biseduar me njëri-tjetrin për disa kohë, deri sa kishin vendosur të takoheshin në një lokal.

Më pas, 18-vjeçari ka kërkuar që të shkonin në banesën e tij të vijonin bisedën, dhe aty dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e 16 vjeçares. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono