Interi bastis anglezët e United, zyrtarizohet afrimi i parë

20:32 | 17/01/202020:320

Inter lëviz në merkato. Ashley Young ka nënshkruar për gjashtë muaj me zikaltrit, me opsion për të rinovuar edhe për një sezon tjetër. Raportohet se për mbrojtësin e majtë do të paguhen 1.5 milion euro. Veterani 34-vjeçar mbante shiritin e kapitenit te Manchester United.

Klubi italian e ka kthyer në shënjestër klubin e “Djajve të kuq”, pasi në verë i mori edhe dy sulmues. Aleksis Sanchez është huazuar me të drejtë blerje, kur për Romelo Lukaku janë paguar rreth 70 milionë euro për transferimin e tij. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono