Icardi gjithmonë e më larg Interit

22:39 | 27/02/201922:390

Icardi vazhdon të jetë një hap larg Interit. Është dashur një postim në Instagram për t’i hedhur benzinë zjarrit. Mbrojtësi portugez i Juventusit ka pëlqyer foton e sulmuesit argjentinas, i cili është përfolur ditët e fundit me një transferim të mundshëm te rivalët e përjetshëm të zikaltërve tek bardhezinjtë nga Torino.

Ditët e fundit menaxherja dhe bashkëshortja e Icardit ka bërë disa deklarata që e shohin larg skuadrës se Interit, po i menjëhershëm ka qenë reagimi i drejtorit të përgjithshëm Beppe Marrota, i cili është shprehur qartë se me kalimin e kohësh gjithçka do zbardhet për sa i përket të ardhmes së Mauritos.

Shumë skuadra prestigjioze kanë shfaqur hapur dëshirën për të rrëmbyer bomberin që garanton 25 deri në 30 gola sezonal. Merkatoja e verës do jetë tepër e nxehtë për Interin dhe skuadrat që kërkojnë shërbimet e 26 vjeçarit argjentinas.

Skuadra e Chelsea-t ka ofruar plot 100 milionë euro për të, por të interesuar janë dhe skuadra tepër prestigjioze si Real Madrid, Bayern dhe Juventusi./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono