“I ka shkruar vetë CR7”, dyshime për replikat e motrës së Ronaldos

16:53 | 03/12/201916:530

Gazetari i njohur italian, Tancredi Palmeri, ka publikuar në Twitterin e tij replikën e motrës së Cristiano Ronaldos ndaj Virgil Van Dijk.

Pasi e ka analizuar me kujdes, Palmeri ka dalë në konkluzionin se ka qenë vetë Cristiano Ronaldo që i është përgjigjur mbrojtësit holandez, me adresën e motrës së tij.

“Pa shikoni, pa shikoni. Të gjithë e dini se motra e Cristiano Ronaldos postoi në Instagram një përgjigje ndaj Vigil Van Dijk, por…

A ishte me të vërtetë motra e Cristianos ajo që e shkroi? Apo vetë Cristiano Ronaldo? Para se të shikoni postimin që është publik, është publikuar më parë një postim që është fshirë menjëherë, kur lexohet që Ronaldo i referohet vetes në veten e parë. E çuditshme…”/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono