I digjet makina dhe shkarkohet nga detyra drejtori i Burgut të Drenovës

15:26 | 06/11/201815:260

Është djegur gjatë natës makina e drejtorit të Burgut të Drenovës, i cili u shkarkua sot nga detyra. Policia e dha lajmin në mesditë pasi Adriatik Parisi kishte lënë zyrën dhe sipas informacioneve mjeti kishte qenë i parkuar para shtëpise së tij ne fshatin Golloberdë. Bashkë me makinën është përfshirë nga flakët edhe garazhi. Policia po heton për shkaqet e ngjarjes nëse ajo ka qenë aksidentale apo lidhet me detyrën që ka kryer Parisi. Duhet thënë se në vend të tij i komanduar si drejtues i burgut të Drenovës është Kambes Hoxha./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono