I dënuar me një vit, kapet 31-vjeçari në kërkim

13:04 | 20/08/201913:040

Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar nga policia e Fierit. Sipas informacionit të uniformave blu, 31-vjeçari D.M është dënuar me 1 vit burg për veprat penale “Kanosje” dhe “armëmbajtje pa leje.

I riu më 16 Prill të 2015-s ka kanosur me armë zjarri një person. Ngjarja në fjalë ndodhi në qytetin e Patosit pas një konflikti për motive të dobëta./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono