I dënuar me burg, kapet 32 vjeçari nga Pogradeci

17:01 | 26/10/201917:010

Policia e Pogradecit ka arrestuar një 32-vjeçar i shpallur në kërkim, pasi ishte dënuar me 2.4 vite burg për veprën penale “prodhim dhe shpërndarje lëndësh narkotike”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë  ndalimin e shtetasit në kërkim E.T, 32 vjeç, banues në Pogradec”, njofton policia.

Ndalimi i tij u bë pasi, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pogradec me vendimin e datës 08.05.2019, e ka dënuar këtë shtetas me 2 vjet 4 muaj dhe 16 ditë burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono