I bën lojtarët për një lek, Mansour: Zgjidhni mes Facebook dhe klubit!

21:37 | 16/10/201921:370

Mortada Mansour është një nga presidentët më të çuditshëm në botën e futbollit. Numri një i Zamalek, në vitin 2016 akuzoi Mamelodi Sundoëns pas disfatës në finalen e Africa Champions League. Ai pretendonte se kundërshtari ka përdorur magji të zezë për t’i mundur.

Tanimë Mansour ka gjetur një tjetër kundërshtar për ekipin e tij dhe janë rrjetet sociale. Ai ka takuar futbollistët e klubit që financon dhe i ka paralajmëruar që të mbyllin profilet në “Facebook” dhe “Instagram”, ndryshe do të gjobiten.

“Askush nga ju nuk lejohet të ketë profil në Facebook. Zgjidhni mes Zamalek dhe llogarive tuaja në Facebook dhe Instagram. Kushdo që hap një faqe të rrjeteve sociale, unë do ta gjobis me gjysmën e pagës. Dhe sa herë të bëni postime, ju do të gjobiteni”, ka thënë mes të tjerave Mansour para lojtarëve. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono