Hysaj: Po rritemi si skuadër, sikur të rezistonim edhe pak

23:08 | 17/11/201923:080

Elseid Hysaj, mbrojtësi i kombëtares, foli pas ndeshjes me Francën në Supersport. Goli i shpejtë, sipas kapitenit të kuqezinjve, ndikoi shumë në takimin e sotëm. Lojtari i Napolit është i bindur që Shqipëria ka cilësi dhe mund të marrë rezultate të mira.

Po të rezistonim dhe pak, do bënim më mirë, si bëmë në pjesën e dytë. Ato dy raste të Francës ndikuan në humbjen e ekipit. Jemi një ekip i mirë dhe po rritemi. Treguam që jemi një ekip që mund të luftojmë me të gjithë.

Frikë nga Franca? Ata nuk na trembën, është kënaqësi të luash ndaj këtyre çunave me famë botërore“, theksoi shkodrani që aktivizohet me Napolin në Serie A. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono