Hyn në fuqi taksa për ujin dhe makinat

15:10 | 02/01/2018

Nga një janari i këtij viti tarifat e ujit do të jenë më të larta. Po ashtu edhe automjetet e luksit do të paguajnë taksa më të larta. Janë këto disa nga ndryshimet që sjell ky vit me miratimin e paketës së fundit fiskale dhe vendimet e  këshillit bashkiak të Tiranës./abcnews.al

 
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono