Hygor: Te Vllaznia ka shumë lojtarë cilësorë, duam një pozicion më të mirë
Hygor, duke festuar me Gilman L:iken dhe Ardit Krymin

16:22 | 21/01/202016:220

Mesfushori brazilian i Vllaznisë, Hygor, shënoi një gol shumë të bukur në atë fitore 2-0 të ekipit shkodran kundër Flamurtarit. Pas ndeshjes, Hygor foli për Supersport, aty ku u shpreh:  “Jam shumë i lumtur, kisha shumë emocione.

Faleminderit Zotit që më ndihmoi të bëj një gol shumë të bukur. Dua të falënderoj familjen në Brazil, të gjithë njerëzit, tifozë të Vllaznisë, që më kanë dhënë shumë forcë.

Merkato? Te Vllaznia shoh një grup shumë të mirë, futbollistë që kanë shumë kualitet dhe që do të arrijnë një pozicion edhe më të mirë në kampionat”, përfundoi Hygor./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono