08:21 | 14/03/2019

Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në fshatin Nikël.

Sipas policisë, mjeti tip  “Mercedenz-Benz” që drejtohej nga një 51-vjeçar nga Tirana, ka marrë përpara një këmbësor, i cili nuk është identifikuar akoma.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes./abcnews.al


<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/mNL6MENmzxE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono