Humb jetën 50 vjeçari pas përplasjes me motor në aksin Gostimë-Mollas

19:12 | 16/04/201919:120

Një 50 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në fshatin Mollas të Cërrikut. Mësohet se 50 vjeçari me iniciale B.L. po udhëtonte me motoçikletë në aksin Gostimë-Mollas, kur ka humbur drejtimin dhe është përplasur në anë të rrugës.

Ai është nisur për në spitalin e Elbasanit, por nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka humbur jetën gjatë rrugës.

Në vendin e ngjarjes shkuan policia dhe grupi hetimor për të kryer veprimet përkatëse dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono